Sklep Techemznaki znaki

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu
Sklep Techemznaki znaki

Sklep Techemznaki znaki

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów w branży, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znacznie wpływa pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, taśma żółto czarna sklep jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Top